xvideos tube100 watchfreepornsex foxporn pornsam pornfxx porn110

Nasz zespół

Poznajmy się :)

Jolanta Skubis

Studia medyczne ukończyła w 1990 roku na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej potwierdzoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i sympozjach. Członkini Polskiego Towarzystwa Implantologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od wielu lat cieszy się zaufaniem pacjentów, z powodzeniem dbając o ich zdrowy i piękny uśmiech.

Magdalena Skubis- Tybor

 Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną i endodoncją. W 2015 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z stomatologii zachowawczej i endodoncji w Klinice Uniwersyteckiej w Krakowie. Poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez udział w wielu kursach i specjalistycznych szkoleniach.

Aleksandra Szydłowska

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szczególnie interesuje się endodoncją mikroskopową i protetyką. W 2016 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez udział w wielu kursach i specjalistycznych szkoleniach. Członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki "cookies". Korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis i/lub odczyt zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij