xvideos tube100 watchfreepornsex foxporn pornsam pornfxx porn110

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to leczenie ubytków próchnicowych przez ich oczyszczenie i wypełnienie materiałami dentystycznymi.

Ubytki próchnicowe powstają w twardych tkankach zęba- szkliwie i zębinie- na skutek działania bakterii obecnych w płytce nazębnej.
Leczenie zachowawcze rozpoczynamy od kompleksowej diagnostyki i oceny stanu jamy ustnej. Badanie stomatologiczne wykonujemy w kilkukrotnym powiększeniu (lupach stomatologicznych), dzięki czemu mamy możliwość zauważyć nawet niewielkie zmiany próchnicowe.

Nie wszystkie ubytki wymagają tradycyjnego leczenia polegającego na założeniu plomby, czasem wystarczy poprawa higieny i stosowanie preparatów z fluorem. Im wcześniej zostanie wykryta próchnica tym mniej inwazyjne leczenie i mniejsze ryzyko powikłań. Ważne, by odbywać regularne (co 6 miesięcy) wizyty w gabinecie stomatologicznym i kontrolować na bieżąco stan uzębienia, ponieważ nieleczona próchnica może prowadzić do konieczności leczenia kanałowego, a nawet usunięcia zęba.

W naszym gabinecie wypełnienia wykonujemy z najwyższej jakości materiałów kompozytowych utwardzanych specjalną lampą polimeryzacyjną.  Są one nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także bardzo estetyczne. Kolorystyka dobierana jest indywidualnie do barwy zęba pacjenta. Dzięki temu wypełnienia są całkowicie niewidoczne i wyglądają jak naturalne uzębienie. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Zostaw nam swoje dane.
Oddzwonimy!

    Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

    Ta strona internetowa wykorzystuje pliki "cookies". Korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis i/lub odczyt zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

    Zamknij