xvideos tube100 watchfreepornsex foxporn pornsam pornfxx porn110

Chirurgia

Usunięcie zęba to czasem niezbędny zabieg, który nie musi być bolesny! Odpowiednio dobrane znieczulenie miejscowe i atraumatyczna technika pozwalają często uniknąć nieprzyjemnych doznań w trakcie i po usunięciu zęba. W naszym gabinecie możliwe jest zabezpieczenie zębodołu preparatem PRF- osoczem bogatokomórkowym uzyskiwanym z krwi pacjenta. Jest to innowacyjna metoda wspomagająca gojenie, a także pozwalająca stworzyć dobre warunki do wprowadzenia implantu.

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko usuwanie zębów. Oferujemy też zabieg mikrochirurgii pozwalające zachować część korzenia zęba.

Zabiegi chirurgiczne muszą być poprzedzone wnikliwym badaniem i wywiadem lekarza z pacjentem. Muszą być też starannie zaplanowane i przeprowadzone. Zdarzają się sytuacje, gdy pacjent wymaga specjalnego przygotowania do zabiegu, lub też konieczne jest odroczenie ekstrakcji ze względu na specyficzny stan miejscowy i ogólny. 

Pamiętaj, aby zawsze przed zabiegiem zjeść posiłek. Jeśli chorujesz przewlekle i codziennie przyjmujesz leki, zażyj je w takiej dawce i o tej porze co zwykle, chyba że wcześniej lekarz zaleci inaczej. Nigdy sam nie odstawiaj leków przeciwzakrzepowych.

Zostaw nam swoje dane.
Oddzwonimy!

    Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

    Ta strona internetowa wykorzystuje pliki "cookies". Korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis i/lub odczyt zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

    Zamknij